niedziela, 9 grudnia 2012

ZIMOWA CHATKA - konkurs

Witamy serdecznie!

W tym przedświątecznym czasie nasza łódzka grupa przygotowała dla wszystkich craftomaniaków niespodziankę, która, mamy nadzieję, bardzo Wam się spodoba. Zaczynamy dziś wraz z naszymi sponsorami - CraftManią, Galerią Papieru i Scrapińcem - od ogłoszenia konkursu, ale już niedługo możecie spodziewać się kolejnych niespodzianek - kursów i inspiracji.


ZIMOWA CHATKA

Zasady konkursu:
1. Wykonaj dowolna pracę inspirowaną naszym tematem: ZIMOWA CHATKA(praca ma być jedna - ewentualnie komplet/zestaw/cykl - nowa, zrobiona na nasz konkurs, ale można ją zgłosić także na inne wyzwanie). 
2. Zamieść swoją pracę na blogu lub w galerii internetowej a następnie dodaj ją za pomocą inlinkz, narzędzia umieszczonego na samym dole tego posta.
3. Termin nadsyłania prac upływa ostatniego dnia roku 2012 :)
4. Wśród nadesłanych prac wyłonimy 2, które nagrodzimy atrakcyjnymi zestawami od wspaniałych sponsorów a 3. osoba zostanie wylosowana spośród wszystkich, biorących udział w konkursie.

A oto mały podgląd na to, co może trafić w Wasze ręce - masa tekturek ze Scrapińca, ćwieki i kwiatki od CraftManii oraz 2x bon o wartości 50zł na zakupy papierowe w Galerii Papieru - w sumie wartość nagród to ok. 400zł!


Zapraszamy serdecznie do wspólnej zabawy :)

W razie jakichkolwiek  wątpliwości pytajcie!

Miło nam będzie, jeśli w poście z Waszą pracą konkursową umieścicie podlinkowany obrazek (chatka u góry) z informacją o naszym wyzwaniu :)

Kilka inspiracji od naszego zespołu:

Bea wykonała biało-błękitny exploding box z zimową chatką i śnieżynkami - po "eksplodowaniu" wywija się go i stanowi dekoracyjną ozdobę.


Ewa wykorzystała drewnianą chatkę i zrobiła piękny zimowy domek.


Yvette przygotowała uroczą kartkę - bombkę z bajecznie zimową chatką:


Kamilka ozdobiła drewniany domek papierem:12 komentarzy:

 1. Super konkurs!Czy można zgłaszać więcej niż jedna pracę?

  OdpowiedzUsuń
 2. А нам можно участвовать? Или конкурс только по Польше?

  OdpowiedzUsuń
 3. Czy te prace można równiez linkować do innych wyzwań?

  OdpowiedzUsuń
 4. Już uściślone: praca ma być jedna - ewentualnie komplet/zestaw/cykl - nowa, zrobiona na nasz konkurs, ale można ją zgłosić także na inne wyzwanie.

  OdpowiedzUsuń
 5. ale piekne te inspiracje, fajny konkurs...musze to przemyslec;)

  OdpowiedzUsuń
 6. A co tam raz kozie śmierć ;)
  inspiracje cudne :)

  OdpowiedzUsuń
 7. ok, no to podlinkowane cykl chatkowy:)

  OdpowiedzUsuń
 8. Ja kobiety przez was niedosypiam - jest prawie trzecia w nocy (dobrze, że jutro sobota) a wciąż podziwiam Wasze prace. Moja się dopiero suszy ale dołączę - a co - daleko mi jeszcze do Was - ale ćwiczenie czyni mistrza :)) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 9. I moja chatka podlinkowana :)
  Pozdrawiam serdecznie i życzę spełnienia marzeń w Nowym Roku!

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękujemy za Twoją opinię