środa, 6 lutego 2013

ALBUM + BABECZKA - Warsztaty

Poprzedni warsztat albumowo-babeczkowy był bardzo udany, ale kilku osobom nie pasowały terminy, więc kolejny raz zapraszam na warsztat: 


Na spotkaniu każdy uczestnik wykona album z przyniesionymi przez siebie zdjęciami oraz małą dekoracyjną ozdobę - umilacz biurka czy półki - babeczkę.
Album będzie miał wielkość 15x15cm, 6kart/12stron (wraz z okładkami) oraz ewentualne przekładki. Każdy otrzyma bazę, którą okleimy papierami a następnie będziemy bindować i ozdabiać. Poznamy techniki postarzania (tuszowanie i strzępienie), stemplowania, klika trików na aranżacje stron albumowych. Będziemy także używać dziurkaczy, ćwieków, papierowych kwiatków oraz kartonikowych wycinanek.
Dodatkowo wykonamy babeczkę - w komplecie do albumu, lub niekoniecznie, dla siebie - lub na prezent.
Każdy uczestnik otrzymuje swoją bazę, pasujący kolorystycznie zestaw papierów do scrapbookingu, klej magic, materiały do wykonania babeczki (+ na drugą - do domu) oraz możliwość korzystanie z narzędzi i dodatków dostępnych w pracowni.

TERMIN:
16 luty 2013, 9:30 - ok.15:00 (lub dłużej)

ZAPISY:
bea.niebieska@gmail.com

KOSZT:
130zł

KONIECZNIE ZABIERZCIE ZE SOBĄ ZDJĘCIA!!! Mogą być to fotki standartowych formatów - z możliwością docięcia, lub mniejsze (np. przygotowujemy dwa zdjęcia na formacie 10x15). Ważne by z góry wybrać temat - ślub, dziecko, spacer... i dopasować fotki do siebie. W razie problemów z formatem - można (po wpłacie opłaty rezerwacyjnej) wysłać mi na maila - przygotuję je.

 

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Bardzo dziękujemy za Twoją opinię