sobota, 15 października 2011

Witamy

Od kilku lat pasjonujemy się i zajmujemy różnymi dziedzinami rękodzieła. Każda z nas specjalizuje się w innej formie twórczości, choć można śmiało powiedzieć, ze żadna z wymienionych tu craftowych dziedzin nie jest nam obca :)

Zapraszamy serdecznie do udziału w w warsztatach hobbystycznych w naszej Akademii Rękodzieła.

Jeśli chciałabyś/chciałbyś samodzielnie wykonywać kartki okolicznościowe lub drobne upominki dla bliskich, jeśli urzekają cię wspomnienia zamknięte w pięknej oprawie, z osobistym charakterem, jeśli cenisz niepowtarzalną biżuterię lub jeśli po prostu masz ochotę spróbować czegoś nowego i spędzić miło kilka godzin ta oferta z pewnością jest dla Ciebie :)

Proponujemy zajęcia w miłej twórczej atmosferze, z niewielkim poczęstunkiem, prowadzone pod okiem doświadczonych crafterek. Zakres warsztatów obejmuje aktualnie 4 działy:

-biżuteria

- decoupage

- kartki

- scrapbooking ( albumy, ramki, drobne przedmioty na bazie papieru )

Szczegółowe opisy każdej z dziedzin znajdziecie w odpowiednich zakładkach.

Warsztaty z reguły trwają 4 godziny,kursanci wykonują ustalony przez prowadzącego projekt ( lub projekty ). wszystkie materiały i narzędzia potrzebne do wykonania pracy zapewnia organizator, a sama praca po zakończeniu jest oczywiście własnością kursanta.

Prowadzące kursy służą swoim doświadczeniem, radą i pomocą na każdym etapie pracy.

wszelkie pytania prosimy kierować na maila akademiarekodziela@gmail.com

tematykę i terminy kursów możemy dopasować do Waszych potrzeb, mozliwość zorganizowania warsztatów dla grup

2 komentarze:

 1. Witajcie!
  Cieszę się, że powstało takie kreatywne miejscw tak blisko mnie!
  Zamierzam być stałą klientką Akademi Rękodzieła, tymbardziej, że trochę już się znamy z innych kursów ;) i wiem, że jesteście wspaniałą ekipą, gwarantującą dobrą, kreatywną zabawę, wyczerpującą wiedzę i zdobycie poterzebnych umiejętności w każdej z oferowanych dziedzin rękodzieła.
  Jestem chętna na wszystko co zaproponujecie (o ile tylko czas mi pozawoli) i już się nie mogę doczekać!
  Pozdrawiam cieplutko i życzę powodzenia w Waszym przedsięwzięciu!

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękujemy za uznanie :) Chwilowo mamy problemy natury techniczno-lokalowej, ale myślę, ze niebawem się rozwiążą i przedstawimy konkretniejsza ofertę warsztatów :)

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękujemy za Twoją opinię