środa, 9 listopada 2011

Relacja - Warsztat ALBUMOWY


W minioną sobotę miałam przyjemność prowadzić warsztaty albumowe. Wraz z grupką zapalonych kursantów przeszliśmy wszystkie etapy tworzenia albumu - od wyboru zdjęć i papierów, poprzez kształty, techniki tworzenia poszczególnych stron albumu, eksponowania zdjęć i ozdabiania okładki i kolejnych kart. Powstały cztery rewelacyjne albumy, a ich twórcy i właściciele byli z siebie na prawdę dumni! Każdy album ma niepowtarzalny, specyficzny klimat i jest bardzo wyjątkowy! Zaangażowanie uczestników i olbrzymia chęć realizacji planu sprawiła, że warsztat bardzo się wydłużył - wena twórcza tak nami zawładnęła, że zapomnieliśmy o świecie poza naszym stołem roboczym!
Wszyscy uczestnicy wraz z albumem zabrali do domu zapał do kolejnych prac a także pozostałe materiały z ich zestawów startowych ( resztki papierów, klej, mnóstwo ćwieków, kwiatków i innych drobiazgów), dzięki którym od razu będą mogli wykorzystać swą wenę :) i twórczo się realizować.
Ze swojej strony bardzo dziękuję Joli, Tatianie, Dominice i Konradowi za wspaniale spędzony czas i mam nadzieję  że podobnie miło go spędzili jak ja.
Pozdrawiam - Bea

7 komentarzy:

 1. Ja również bardzo dziękuję za wspaniałe warsztaty i cudowną atmosferę. Pozdrawiam cieplutko i już ustawiam się w kolejce na następne spotkanie. Jola

  OdpowiedzUsuń
 2. Super!
  Już się nie mogę doczekać kiedy sama do was na cos przyjadę!

  OdpowiedzUsuń
 3. Warsztaty były fantastyczne - połknęłam bakcyla! Dziękuję za cierpliwość i wyrozumiałość. Nie mogę się doczekać następnych:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Dominiko - zapraszamy serdecznie :) super, ze jesteś zadowolona :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo żałuję, że nie mogę przyjść na Twoje warsztaty Kamila - 10go nie będzie mnie w Łodzi:( Czekam na kolejne terminy:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Dominiko - prawdopodobnie termin warsztatów zostanie przesunięty, więc nic straconego :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Czy w najbliższym czasie przeewidziany jest warsztat albumowy>

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękujemy za Twoją opinię