czwartek, 20 września 2012

Blejtram w klimacie vintage

Witajcie

Zapraszam serdecznie na warsztaty - Blejtram w klimacie Vintage, które odbędą się na jesiennej Akademii Rękodzieła w sobotę 20 października. 

Rozpoczęcie warsztatów o godz 9.00. Czas trwania ok 3,5 - 4 godz.

Opis warsztatów:

1. Krótkie wprowadzenie - charakterystyka stylu vintage.

2. Praca z blejtramem. 

Projekt to przestrzenna kompozycja z wykorzystaniem papierów scrapowych, stempli, tuszy, farb, narzędzi i dodatków scrapowych. 
Konieczne jest zabranie zdjęcia w sepii lub czarno-białego w wielkości 10x15.!!! Najlepsze będzie zdjęcie portretowe lub całej postaci. Jeśli ktoś miałby problem z wydrukowaniem zdjęcia dobrej jakości lub wybraniem właściwego ujęcia można przesłać plik mailowo najpóźniej  do poniedziałku 15 października.

3. Każdy uczestnik otrzyma zestaw startowy, który po skończonej pracy zabierze ze sobą. Zestaw będzie zawierał komplet papierów i dodatków dopasowanych do stylistyki pracy. Pracujemy na kolekcji One Moment in Time The ScrapCake, produktach Doliny Tęczy oraz dodatkach pasmanteryjnych.

Prosimy o zabranie - jeśli ktoś posiada maty do cięcia, nożyka i ulubionych nożyczek.

prowadzący: Kamila Ignasiak, zapisy mailowo: k-ignasiak@o2.pl lub k_ignasiak@widzew.net

koszt warsztatów: 120 zł - zawiera zestaw startowy, korzystanie z narzędzi i materiałów ogólnych oraz drobny poczęstunek ( kawa,herbata, ciastka )

Uwaga: wymagana wpłata zaliczki w wysokości 40 zł do dnia 12 października.W poniższym blejtramie klimatem dodatków nawiązałam do zdjęcia, powstała vintag'owa praca z elementami przestrzennymi.
Serdecznie zapraszam :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo dziękujemy za Twoją opinię