środa, 10 października 2012

Kwiaty na scrapach - warsztat na Akademii

21 października 2012, 9:00
Kwiaty na scrapach
 
Podstawą warsztatu są samodzielnie wykonywane kwiaty - z papieru ale nie tylko. Będziemy wykonywać kwiaty przy użyciu ogólnodostępnych nożyczek i kleju, a także przy wsparciu dziurkaczy i nożyczek dekoracyjnych. Kwiaty są wdzięczną materią w pracach - kartkach, scrapach itd., dlatego w drugiej części warsztatu wykonamy LO z przyniesionym przez Was zdjęciem, a jeśli starczy czasu także będzie można zrobić kartę.
Będzie pracować głównie z papierami Sweet Childhood i na dodatkach CraftManii - każdy uczestnik dostaje pakiet materiałów do pracy(zestaw papierów, klej, zestaw ćwieków i innych dodatków), a wszystko, czego nie wykorzysta zabiera do domu by dalej tworzyć :)
 
UWAGA! Na ten warsztat proszę o zabranie zdjęć!!! Najlepiej czarno-białych! Jeśli macie problem z przygotowaniem takiego zdjęcia, po przedpłacie rezerwacyjnej można przesłać mi 1-2 fotki na maila, a ja je przygotuję i przyniosę wywołane na warsztat.
 
 
Prosimy o zabranie - jeśli ktoś posiada maty do cięcia, nożyka i ulubionych nożyczek.
prowadzący: Beata Konefał-Trzaska, 793080379, bea.niebieska@gmail.com
koszt warsztatów: 120 zł - zawiera zestaw startowy, korzystanie z narzędzi i materiałów ogólnych oraz drobny poczęstunek (kawa, herbata, ciastka)

Uwaga: wymagana wpłata zaliczki w wysokości 40 zł do dnia 15 października.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo dziękujemy za Twoją opinię