niedziela, 4 listopada 2012

PO JESIENNEJ AKADEMII RĘKODZIEŁA

Kolejna Akademia Rękodzieła przeszła do historii. Chciałabym podziękować wszystkim uczestniczkom zajęć za wspólnie spędzony czas, za wspaniałą atmosferę i za determinację aby do nas dotrzeć pomimo pracy zawodowej i niejednokrotnie naprawdę dużej odległości. Jedna z kursantek-Ola- przyjechała na Akademię aż z Pszczyny!! Dziękujemy również naszym patronom-firmie Bocian z Lublina i naszej łódzkiej scrapowej Craftmanii. W ramach Jesiennej Akademii odbyły się warsztaty z decoupage i scrapbookingu. Zaplanowane warsztaty filcowania i biżuterii przeniesione zostaną na inny termin, o którym poinformujemy na naszym blogu. Osoby, które zapisały się na filcowanie niczego zatem nie stracą. Ideą Akademii jest promowanie rękodzieła hobbystycznego jako sposobu na samorealizację, rozwój naszych ukrytych talentów, które czekają na odkrycie . Wybierane na Akademię projekty zawierają najnowsze trendy pojawiające się w hobbystyce - nowe wzory papierów,  preparaty oraz nowe pomysły na wykorzystanie tego co już znamy. Oto nasza krótka fotorelacja z sobotnio niedzielnych warsztatów. Balerina była projektem w którym ćwiczyłyśmy efekt dentelle - czyli operowałyśmy akrylami tak jak akwarelami. Poprawne wykonanie tego zadania nie jest łatwe ale dziewczyny wspaniale sobie poradziły tworząc piękne blejtramy, wzbogacone dodatkowo o pasty strukturalne LUCE, konturówki i szablon wykonany przez koronkę. Ten projekt miałam przyjemność wykonać w styczniu tego roku we Włoszech w  Stameprii, uznałam go za interesujący - stąd pojawił się w naszym programie.

Herbaciarka świąteczna to również wyzwanie malarskie-zgłębianie tajników malowania imitacji brzozy połączonego z efektownym decoupage'em 3D - papiery świątecznych czajniczków z nowej kolekcji Stamperii.

A poniżej kartkowo-decoupage'owo. Kamilka i Bea tworzyły kreatywnie ze swoimi kursantkami karteczki, notesy i zakładki a Ola stworzyła swój własny zegar z trudnymi do wykonania cieniowaniami pittoricco. Dla zainteresowanych informacja-w marcu AKADEMIA ponownie ruszy w dwudniowym cyklu warsztatowym :) JuŻ dziś ZAPRASZAMY W MARCU 2013 ROKU!!!!



1 komentarz:

Bardzo dziękujemy za Twoją opinię