niedziela, 6 stycznia 2013

Zimowa chatka - wyniki konkursu!!!

Witam serdecznie, to już ostatni post z serii naszych zimowych inspiracji, dziś przedstawiamy Wam zwycięzców konkursu Zimowa Chatka. Zanim to nastanie, bardzo, ale to bardzo serdecznie dziękujemy za aktywny udział w naszej zabawie, za piękne prace i mnóstwo dobrych mocy. Kiedy ogłaszaliśmy konkurs, nie sądziliśmy, że będziemy tak wahać się z wyborem dwóch najlepszych, naszym zdaniem, prac. Ostatecznie wybrane zostały dwie bardzo pieczołowicie i pracochłonne  chatki, przygotowane specjalnie na nasz konkurs:

Miejsce I 
przyznajemy domkowi z papierowej wikliny wykonanemu przez edyttę - p - koniecznie kliknijcie w zdjęcie i przestudiujcie detale tego małego cuda (ach te sopelki!!!).


Miejsce II
przyznajemy papierowej chatce z mnóstwem pięknych detali a nawet światłem i kominkiem wewnątrz autorstwa Magdy P. Być może zdjęcie na pierwszy rzut oka nie wydaje się tak interesujące, dlatego koniecznie kliknijcie na nie i obejrzyjcie z bliska tę chatkę podziwiając wielki wkład pracy autorki.


Gratulujemy!!!
(fanfary, kwiaty, uściski!!!)

Na koniec jeszcze jedna, obiecana nagroda - przyznana losowo (maszyną losującą był tu, nieświadom swego udziału w tej ważnej sprawie, mąż mój) - trafia do
I przyznam szczerze, że jej praca naprawdę zapadła mi w serce - dziękuję za jej dodanie, zwłaszcza, że na samym końcu! :)

Przypominamy, że nagrody sponsorują:

Wszystkim dziękujemy za zabawę, dziękujemy za zaglądanie tu i do naszych inspiracji, za wiele odsłon naszej "gazetki świątecznej", za miłe komentarze i maile... oraz .... do zobaczenia przy kolejnej takiej akcji :)


Zwycięzców proszę o kontakt : bea.niebieska@gmail.com

10 komentarzy:

 1. Serdecznie gratuluję zwyciężczyniom! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Szczere gratulacje i uściski dla wygranych!
  Dziękuję za zorganizowanie konkursu, dzięki któremu poznałam fantastyczne dziewczyny! Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję :) Dziękuję za świetne wyzwanie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękuję bardzo :)))
  Jest mi bardzo miło i ciesze się ogromnie :)))
  Podziękowania również dla męża ;)
  Gratuluję wygranym I i II miejsca - domki piękne :)
  Pozdrawiam serdecznie i już piszę maila :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Prace były prześliczne, gratuluję zwycięzcom
  Pozdrawiam
  Monika

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratuluję serdecznie zwycięzcom i dziękuję za fajną zabawę:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja dodam,iż wszystkie prace biorące udział w konkursie są piękne, na wysokim poziome i bardzo bardzo trudno było nam rozstrzygać, które należy wyróżnić

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękujemy za Twoją opinię