środa, 18 kwietnia 2012

Słodki zestaw - relacja z warsztatu

Zaraz po warsztacie kartkowym była krótka przerwa, a potem.... babeczki robiły babeczki! :) Towarzystwo bardziej kameralne - ja i trzy kursantki - Asia, Agnieszka i Ewa. Na pierwszy rzut poszły babeczki waniliowe (naprawdę pachnące!). Potem notesy robiłyśmy, ozdabiałyśmy, dopieszczałyśmy... A już na sam koniec, z tzw. skrawków, powstały zakładki. Komplety są śliczne, kwiatowe, kropkowe i bardzo słodkie! ;)

Jak widać, w przerwie - zupełnie gratis ;) - jedna z Agnieszka zyskała nową fryzurę ;)
Babeczkowe motywy nie tylko na pracach ale np.na kubku także ;)
Słodkie zestawy:

Dziękuję dziewczyny za radość tworzenia! Pozdrawiam - Bea

2 komentarze:

  1. Bea-było cudnie-mam piękny notes zakładkę no i rzecz jasna ulubioną babeczkę!Dziękuję za warsztatowe chwile. Totalnie się odprężyłam i zrobiłam coś na co w domu czasu brakuje ( i pomysłów oczywiście) I tak sobie myślę, że na te warsztaty 12 maja tez bym się wprosiła ale godzina mi nie pasuje!:):):):):):) Pozdrawiam Asię i Agnieszkę które może tutaj zajrzą i poczytają troszkę!

    OdpowiedzUsuń
  2. Babeczka, kartki i notes miały długo stać i cieszyć moje oko... ale rozeszły się jak świeże bułeczki. Nic nie szkodzi, zaraz zabieram się za nowe "wypieki". Sobota baaardzo przyjemna tylko jakby trochę za krótka(!). Ale cóż - w miarę jedzenia apetyt rośnie. Mam ochotę na więcej, dużo więcej... Bea - serdeczne dzięki.
    Aga

    OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękujemy za Twoją opinię