wtorek, 17 kwietnia 2012

Kwiaty na kartkach - po warsztatowa relacja

W ostatnią sobotę od rana w naszej Akademii Rękodzieła Uroczysko było gwarno, Ewa prowadziła warsztat decu, a ja miałam przyjemność spotkać się z entuzjastkami kwietnych motywów - Izą, Agnieszką, Asią, Pauliną, Agą i Martą. Dziewczyny wykazywały mega zapał i wielką pasję, choć dla niektórych z nich był to absolutny debiut kartkowy. Koncentrowałyśmy się na kwiatkach był więc mój kwiatek "jak prima", kwiatek harmonijkowy, kwiatki z tęczowej rabatki, ale nie tylko, bo także stemplowałyśmy, postarzałyśmy, korzystałyśmy z wykrojnika.... no i przede wszystkim miło i twórczo spędziłyśmy czas.  Uczestniczki zajęć otrzymały zestaw do powtórzenia kwiatowych tworów później i - jak mówiły - zadowolone wracały do domów.

Praca wre, ale reportaż także się tworzy ;)
Odwiedziła nas także nasza dobra dusza - siostra Dorotka.

Piękne efekty tego spotkania:

Dziewczyny! Dziękuję Wam za to spotkanie! Mam nadzieję, że jesteście bardzo zainspirowane i dalej będziecie działać już w swoich kącikach! Pozdrawiam - Bea

3 komentarze:

  1. Było mega fajnie!! Ja tylko przez ramię podglądałam i tzw. kątem oka, który z medycznego punktu oczywiście nie istnieje:) ale widziałam i potwierdzam!

    OdpowiedzUsuń
  2. Byłam i ja :) Cały dzień wspaniałej atmosfery i mnóstwa twórczych wrażeń. Dziękuję prowadzącej za ciepło, cierpliwość, łagodność i całą masę pomocnych wskazówek. Dla mnie fantastyczna sobota :)
    Aga (z warkoczykiem ;)

    OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękujemy za Twoją opinię